Одна труба наповнює цистерну за 6 годин, а інша – за 3 години. За скільки годин труби заповнять

цистерну разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Куткович Михаил.

Перша труба за 1 годину наповнить 1/6 частину цистерни.

Друга труба за 1 годину наповнить 1/3 частину цистерни.

Дві труби разом за 1 годину наповнять 1/6 + 1/3 = 3/6 = 1/2 частину цистерни.

Всю цистерну вони наповнять за 1 : 1/2 = 2 години.

Відповідь: за 2 години.