Помогите решить 1.Обчисліт (-4)3+(-5)2 2.знайдіть значення виразу 23×17+77×17 3.округліть до

сотень 45758

Ответы на вопрос

Отвечает Гасымов Канан.

1. (- 4) × 3 + (- 5) × 2 = - 22.

¹ ³ ²

1) (- 4) × 3 = - (4 × 3) = - 12;

2) (- 5) × 2 = - (5 × 2) = - 10;

3) - 12 + (- 10) = - 12 - 10 = - (12 + 10) = - 22.

Ответ: - 22.

2. 23 × 17 + 77 × 17 = 1 700.

¹ ³ ²

1) 23 × 17 = 391;

2) 77 × 17 = 1 309;

3) 391 + 1 309 = 1 700.

Ответ: 1 700.

3. 45 758 ≈ 45 800.

Ответ: ≈ 45 800.

__________

Удачи Вам! :)