Розв'яжіть систему рівнянь:Варіант 1х2+y2 = 25,ху = -12​


Ответы на вопрос

Отвечает Жунусбек Сагыныш.

 {x}^{2}  +  {y}^{2}  = 25 \\ xy =  - 12 \\  \\  {x}^{2}  +  {y}^{2}  = 25 \\ x =  -  \frac{12}{y}  \\  \\ ( -  \frac{12}{y} ) {}^{2}  + y {}^{2}  = 25 \\ y =  +  - 4 \\ y =  +  - 3 \\ x =  -   \frac{12}{3}  =  - 4 \\ x =     \frac{ - 12}{ - 3} = 4 \\ x =  -   \frac{12}{4} =  - 3 \\ x =     \frac{ - 12}{ - 4} = 3 \\

(-3;4) , (3;-4),(-4;3),(4;-3)