СРОЧНО користуючись означенням, обчисліть значення похідної функції f(x) =3x^2+1 у точці: 1)1 ,2)

3 ,3) x0

Ответы на вопрос

Отвечает Герасимова Дарья.

Ответ:

Находим производную

f'(x)=(3x^2+1)'(3x^2-1)+(3x^2+1)(3x^2-1)'=

6x(3x^2-1)+6x(3x^2+1)=6x(3x^2-1+3x^2+1)=

6x*6x^2=36x^3

Далее приравниваем и находим x:

36x^3=0

x^3=0

x=0

Ответ: 0

Объяснение: