Функцію задано формулою y=-0,3х+1,5 Не виконуючи побудови: а) знайдіть нулі функції б) з'ясуйте чи

проходить графік функції через точку М(-5;3)

Ответы на вопрос

Отвечает Талкиг Ваня.

Відповідь:

а) Нулі функції:

-0,3х+1,5 = 0

-0,3х = - 1,5

х = 5

б) точка М(-5;3):

х = -5, y = 3

-0,3 * (-5) + 1,5 = 3

1,5+1,5 = 3

Так, проходить.

Пояснення: