1.Функцію задано формулою y=4x+6 Знайдіть 1)значення функції якщо значення аргументу = 4

2)значення аргументу при якому значення функції =10 2.Функцію задано формулою y=0,5x-6,4 не виконуючи побудови 1)Знайдіть нулі 2)Зясуйте чи проходить графік функції через точку М (10;0,5)

Ответы на вопрос

Отвечает Дроздова Валерия.

Ответ:

1.  1)  у=4 *4 + 6 Значення функції = 22

2)10=4х+6 Значення аргументу = 1

2. 1)Ох=0

у=0,5 * 0-6,4

у = -6,4

Оу=0

0=0,5х-6,4

х=12,8

2) точка М(10; 0,5)

0,5=0,5* 10-6,4  - не проходить ,бо відповідь на 0,5* 10-6,4=-1,4;а треба щоб була 0,5

Объяснение: Знак * означает умножение