Знайдіть сьомий член геометричної прогресії якщо b1=64 q=0.5​


Ответы на вопрос

Отвечает Куприенко Саня.

Ответ:

Внизу.

Объяснение:

b7=b1 * q^6 = 64 * (0,5)^6= 64 * 1/64 = 1