1. знайти похідни функцій y = 2x^2/x^2-5 2.Обчислити похідну функції y = x2 +x +1 в точці x =0.


Ответы на вопрос

Отвечает Сучкова Саша.

Ответ:

1

y =  \frac{2 {x}^{2} }{ {x}^{2}  - 5}  \\

y' =  \frac{(2 {x}^{2} )' \times ( {x}^{2}  - 5) - ( {x}^{2}  - 5) '\times 2 {x}^{2} }{ {( {x}^{2} - 5) }^{2} }  =  \\  =  \frac{4x( {x}^{2} - 5) - 2x \times 2 {x}^{2}  }{ {( {x}^{2} - 5) }^{2} }  =  \\  =  \frac{4 {x}^{3} - 20x - 4 {x}^{3}  }{ {( {x}^{2}  - 5)}^{2} }  =  -  \frac{20x}{ {( {x}^{2} - 5) }^{2} }

2.

y =  {x}^{2}  + x + 1

y' = 2x + 1

y'(0) = 0 + 1 = 1