В арифметичній прогресії (an) відомо, що a2 = 1, a4 = 9. 1. Визначте різницю цієї прогресії. 2.

Визначте 21-й член цієї прогресії.

Ответы на вопрос

Отвечает Тележникова Дарья.

Ответ:

Объяснение:

1) a₄=a₂+2d

d=(a₄-a₂)/2=(9-1)/2=8/2=4

2) an=a₁+d(n-1)

a₁=a₂-d=1-4=-3

a₂₁=-3+4*20=-3+80=77