Знайдіть суму нескінченої геометричної прогресії 28, -14,7....


Ответы на вопрос

Отвечает Елпейсов Жанхожа.

Відповідь:

18 2/3

Пояснення:

Знайдіть суму нескінченної геометричної прогресії 28; -14; 7; ... .

b₁ = 28; b₂ = -14

q = b₂/b₁ = -14/28 = -1/2

S = b₁ / (1 - q) = 28 / (1 -(-1/2)) = 28/(1+1/2)=28/(3/2)=28*2/3=18 2/3