СРОЧНО !!!50 БАЛОВ ДАЮ. У змаганнях беруть участь 25 учнів першої школи, 15 - другої і 10 -

третьої. Яка ймовірність того, що першим виступатиме учень з першої школи?

Ответы на вопрос

Отвечает Строганов Валера.

Відповідь:

0.5

Пояснення:

Р(першим виступатиме учень з першої школи)=25/(25+15+10)=25/50=1/2