У шкільних змаганнях і з легкої атлетики беруть участь 16 учеів 11-А класу і 20 учнів 11-Б класу.

яка ймовірність того, що чеспіоном стане учень 11-Б класу

Ответы на вопрос

Отвечает Парыгин Владислав.

Ответ:

sum = 16 + 20 = 36 \\ pb =  \frac{20}{36}  =  \frac{5}{9}