У загальноміському святі беруть участь 18 учнів з однієї школи, 13 учнів - з другої школи, 15

учнів - з третьої школи. Обчислити ймовірність того, що учень, якого вибрали бути ведучим на святі, з першої або тре-тьої школи.

Ответы на вопрос

Отвечает Кньовець Женя.

Відповідь:

Пояснення:

Загальна кількість учнів, що беруть участь у святі з першої та третьої школи: 18 + 15 = 33.

Ймовірність = (18 + 15) / (18 + 13 + 15) = 33 / 46 ≈ 0.7174

Отже, ймовірність того, що ведучим на святі буде учень з першої або третьої школи, приблизно дорівнює 0.7174 або 71.74%.