У шкільних змаганнях з легкої атлетики беруть участь 25 учнів 10 класів і 15 учнів 11 класів. Яка

ймовірність того, що чемпіоном стане учень 10 класу?

Ответы на вопрос

Отвечает Куцулима Богдан.

Ответ:

Объяснение:

Щоб знайти ймовірність того, що чемпіоном стане учень 10 класу, спочатку потрібно знайти загальну кількість учасників з 10 класу та загальну кількість учасників з обох класів.

Загальна кількість учасників:

25 учнів з 10 класу + 15 учнів з 11 класу = 40 учнів

Загальна кількість учасників з 10 класу:

25 учнів з 10 класу

Тому, ймовірність того, що чемпіоном стане учень 10 класу:

P(учень 10 класу) = (кількість учнів з 10 класу) / (загальна кількість учасників) = 25/40 = 5/8

Отже, ймовірність того, що чемпіоном стане учень 10 класу, дорівнює 5/8.