Складіть зведене квадратне рівняння , коренями якого є 3 і -7​


Ответы на вопрос

Отвечает Бусов Аркадий.

Ответ:

В решении.

Объяснение:

Складіть зведене квадратне рівняння, коренями якого є числа 3 и -7.

По теореме Виета:

х₁ + х₂ = -р;

х₁ * х₂ = q.

Дано: х₁ = 3;     х₂ = -7.

По теореме Виета:

х₁ + х₂ = 3 - 7 = -4, значит, р = 4;

х₁ * х₂ = 3 * (-7) = -21, значит, q = -21.

Таким условиям отвечает уравнение  х² + 4х – 21 = 0.