Знайдіть значення виразу, розклавши його попередньо на множники: 27х^3-36^2+6х-8 якщо х=-1 1/3​


Ответы на вопрос

Отвечает Николай Курков.

Ответ:

дорівнює -216.

Объяснение:

Давайте знайдемо значення виразу 27x^3 - 36x^2 + 6x - 8, підставивши значення x = -1 1/3.

Спочатку розкладемо вираз на множники:

27x^3 - 36x^2 + 6x - 8 = (3x - 2)^3

Тепер, коли ми знаємо розклад на множники, можемо обчислити вираз, підставивши x = -1 1/3:

(3(-1 1/3) - 2)^3

Спростимо це:

(3(-4/3) - 2)^3

( -4 - 2 )^3

( -6 )^3

-216

Отже, значення виразу 27x^3 - 36x^2 + 6x - 8, коли x = -1 1/3, дорівнює -216.