Найти п’ятий член і суму двадцяти перших членів арифметичної прогресії (an), якщо a1 = 3 , d = 2


Ответы на вопрос

Отвечает Ільницький Назар.

Ответ:

a_1=3\ ,\ \ d=2\\\\\boxed {a_{n}=a_1+d(n-1)\ }\ \ \to \ \ a_5=a_1+4d=3+4\cdot 2=11\\\\\\S_{20}=\dfrac{a_1+a_{20}}{2}\cdot 20=\dfrac{a_1+(a_1+19d)}{2}\cdot 20=\dfrac{2a_1+19d}{2}\cdot 20=\dfrac{2\cdot 3+19\cdot 2}{2}\cdot 20=\\\\=44\cdot 10=440

Отвечает Лобунець Альона.

Ответ:

44 ответ. дать объяснение ?