Обчисли 8-й член арифметичної прогресії, якщо відомо, що a1 = −5,2 і d = 2,8a8 =​


Ответы на вопрос

Отвечает Костомарова Алина.

Відповідь:

Пояснення:

а8=а1+d(8-1)

a8=-5.2+7*2.8=-5,2+19.6=14.4