Доведіть, що вираз х2 – 4х + 5 набуває лише додатних значень при будь-яких значеннях х.​


Ответы на вопрос

Отвечает Костырин Андрей.

Ответ:

Объяснение:

х² – 4х + 5 =х²–4х +4+1= (х²–4х +4)+1=(x-2)²+1 ≥1   при будь-яких значеннях х.​