Обчисліть дискрімінант квадратного рівняння 1)3х²-х-2=02)2х²+х-3=0скільки коренів має квадратне

рівняння?1)х²-6х+9=02)х²-4х+5=0знайдіть всі корені рівняння1)3х²-7х+4=02)5х-6х+1=0СРОЧНО, даю 40балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Комарова Вика.

Ответ:

1)d=1+24=25

x1=-4/6

x2=1

2)1

-1-5/4=-6/4

Отвечает Лозейко Саша.

Ответ:

Лови

Объяснение: