Розв'яжіть неповні квадратні рівняння:1) 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Павленко Андрей.

Ответ:

\left \{ {{x_{1}=4} \atop {x_{2}=-4}} \right.

Объяснение:

2x²-32=0

2x²=32

x²=16

\left \{ {{x_{1}=4} \atop {x_{2}=-4}} \right.