Чому дорівнює знаменник геометричної прогресії, якщо b3=1, b6=27​


Ответы на вопрос

Отвечает Горбаченко Артём.

Ответ: b6=b3*q^3 или 27=1*q^3 или q=3.

Ответ 3.

Объяснение: