Знайдіть усі пари натуральних чисел, що є розв'язком рівняння 3х+у=10!!!!! ​


Ответы на вопрос

Отвечает Лукашова Ира.

Ответ:

(1;7)

(2;4)

(3;1)

Объяснение:

3*1+7=10

3*2+4=6+4=10

3*3+1=9+1=10