із Київа й Вінниці,відстань між якими 256 км виїхали одночасно назустріч один одному автобус і

автомобіль які зустрічалися через 2 год після початку руху. Знайдіть швидкість кожного з них якщо автобус за 2 год проїжджає на 46 км більше ніж автомобіль за 1 год​

Ответы на вопрос

Отвечает Гришин Кирилл.

Ответ:

58; 70

Объяснение:

x - скорость автобуса, км/ч.

y - скорость автомобиля, км/ч.

Система уравнений:

2x+2y=256

2x-y=46

2x+2y-2x+y=256-46

y=210/3

y=70 км/ч - скорость автомобиля.

2x-70=46

2x=46+70

x=116/2

x=58 км/ч - скорость автобуса.