Із Києва й Вінниці, відстань між якими 256км, вїхали одночасно назустріч один одному автобус і

автомобіль які зустрілися через 2 год. Після початку руху Знайдіть швидкусть кожного з них якщо автобус за 2 год проїзджає на 46 км бульше ніж автомобіль на 1 годину Системою рівнянь!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Абдильдин Амир.

Ответ:

58км/год - швидкість автобусу; 70км/год - швидкість автомобілю

Объяснение:

х - швидкість автобусу;

у - швидкість автомобілю

2*х-46=1*у

2*(х+у)=256  Ці два рівняння об"єднати знаком система

2х-46=у

2х+2у=256   Ці також об"єднати знаком система

Значення х з першого рівняння підставляємо у друге та вирішуємо його:

2х+2(2х-46)=256

2х+4х-92=256

6х=256+92

6х=348

х=348:6

х= 58км/год -  швидкість автобусу

2х-46=у

2*58-46=у

у=116-46

у=70 км/год - швидкість автомобілю