9. в Одеси й Житомира відстань між якими 560 км, виїхали одночасно назустріч один одному автомобіль

та мотоцикл, які зустрілися через 4 год після початку руху. Знайдіть швидкість кожного з них, якщо мотоцикл за 6 год проїжджає на 30 км більше, ніж автомобіль за 3 год​

Ответы на вопрос

Отвечает Остроушко Юлия.

Ответ:

90; 50

Объяснение:

x - скорость автомобиля, км/ч.

y - скорость мотоцикла, км/ч.

Система уравнений:

4(x+y)=560

6y-3x=30

1) 4(x+y)=560

x+y=560/4

x+y=140

2) 6y-3x=30

3(2y-x)=30

2y-x=30/3

2y-x=10

x+y+2y-x=140+10

3y=150

y=150/3

y=50 км/ч - скорость мотоцикла.

x+50=140

x=140-50

x=90 км/ч - скорость автомобиля.