Із двох міст,відстань між якими дорівнює 52 км,одночасно виїхали назустріч один одному два

велосепедисти й зустрілися через 2 год після початку руху.Знайдіть швидкість кожного велосепедиста,якщо відомо,що перший велосепедист проїджає за 3 год на 18 км більше,ніж другий за 2 год.

Ответы на вопрос

Отвечает Кречко Карина.
Скорость первого х км/час скорость второго y км/час
Система уравнений
52 : 2 = х + y
3x - 18 = 2y
Решение
х + y = 26
x = 26 - y
3( 26 - y ) - 18 = 2y
78 - 3y - 18 = 2y
5y = 60
y = 12 ( км/час ) скорость второго
х = 26 - 12 = 14 ( км/час ) скорость первого
Ответ 14 км/час ; 12 км/час