Два олівці і 3 зошити коштують 9 грн а 3 олівці і 2 зошита 8.5 яка ціна зошита і олівця


Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Никита.

Ответ:   карандаш стоит 1,5 грн , а тетрадь стоит 2 грн .

Карандаш стоит х грн , а тетрадь стоит у грн .

\left\{\begin{array}{l}2x+3y=9\\3x+2y=8,5\end{array}\right\ \ \left\{\begin{array}{l}x=\dfrac{9-3y}{2}\\3\cdot \dfrac{6-3y}{2}+2y=8,5\end{array}\right\ \ \left\{\begin{array}{l}x=4,5-1,5y\\3\cdot (4,5-1,5y)+2y=8,5\end{array}\right

\left\{\begin{array}{l}x=4,5-1,5y\\13,5-4,5y+2y=8,5\end{array}\right\ \ \left\{\begin{array}{l}x=4,5-1,5y\\-2,5y=-5\end{array}\right\ \ \left\{\begin{array}{l}x=1,5\\y=2\end{array}\right\\\\\\Otvet:\ \ (1,5\ ;\ 2\ )\ .