№ 4 Не  виконуючи  побудови,  знайдіть  координати  точок  перетину

графіка  функції   у = 0,5х – 3  з  осями  координат.пожалуйста срочно даю 30 баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Ушакова Алёна.

Ответ:

Ось, думаю що допомогла тобі.......


Отвечает Ferecov Arif.

Відповідь:

Так як це осі координат будемо підставляти нулі

по ОХ: y=0,5*0-3  y=-3

по OY: 0=0,5х-3  0,5х=3 х=6

Перетин на OX (0;-3)

OY (6;0)