3 •Визначте коефіцієнти квадратного рівняння з-5х+х-2=0.0​


Ответы на вопрос

Отвечает Сорокопудова Анастасия.

Ответ:

3-5х+х=0

1-4х=0

-4х=-1

х=1/4