!!СРОЧНО!! Даю 50 балловОдин із кутів, утворених при перетині двох паралельних прямих січною,

дорівнює 28°. Знайти решту кутів​

Ответы на вопрос

Отвечает Тулибаева Гульжана.

Ответ

Відомо: ∠1-28°

Знайти: кути-2,3,4,5,6,7,8.

1) ∠1=∠3= 28- Як вертикальні кути

2) 180-28=152-кут2-Як суміжні кути

3) кут2=кут4=152-Як вертикальні кути              

4)∠1=∠6= 28- Як відповідні кути

5) ∠6=∠8= 28- Як вертикальні кути

6) 180-28=152-кут5-Як суміжні кути  

7) кут5=кут7=152-Як вертикальні кути

Объяснение: