1.Різниця односторонніх кутів,утворених при перетині двох паралельних прямих січною,дорівнює 40

градусів.Знайдіть ці кути

Ответы на вопрос

Отвечает Маркитан София.

Ответ:

= 110;

Объяснение x + y = 180; x = 180 - y;x - y = 40; x = 40 + y180 - y = 40 + y2y = 140; y = 70;x = 40 + y = 40 + 70 =110