Один з внутрішніх односторонніх кутів, утворених при перетині двох паралельних прямих третьої

прямою , більше другого на 32°. Знайти ці кути. Помогите пожалуйста срочнооооо

Ответы на вопрос

Отвечает Храмушев Дмитрий.

Ответ:

74

Объяснение:

x+x+32=180

2x=180-32

x=148÷2

x=74