Дано два числа. Укажи рівняння, яке отримаємо, позначивши менше із чисел через х, якщо відомо, що

сума цих чисел дорівнює 4, а їхній добуток дорівнюе 3. А x (х + 5) =6 Б x(х + 4) =3 В x (5- х)=6; Г x(4-х)=3.

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Дарья.

Ответ:

Г

Объяснение:

х+у=4

у=4-х

х*у=3

х(4-х)=3