Один з коренів рівняння х² - 7х + q = 0 дорівнює 2, Знайдіть інший корінь рівняння та коефіцієнт q


Ответы на вопрос

Отвечает Петрушов Витя.

Объяснение:

Коэффициент q = 10

х² - 7х + 10 = 0

х² - 2х + 5х + 10 = 0

х(х - 2) - 5(х - 2) = 0

(х - 2)(х - 5) = 0

х - 2 = 0 х - 5 = 0

х = 2 х = 5

Ответ : х₁ = 2 ; х₂ = 5

Отвечает Чайковский Роман.

Ответ:

Объяснение:

X²-7x+q=0     x1=2

2²-7*2+q=0

4-14+q=0

q=10

следуя шаблонам Виета

   x1*x2=10

  2*x2=10  | : 2

X2=5    второй элемент, который вы ищете