Обчисліть значення многочлена: 4mn - 3m + 2n - 4mn, якщо m = 4, n = -3.


Ответы на вопрос

Отвечает Закирова Алия.

Объяснение:

если m = 4 ; n = - 3

4mn - 3m + 2n - 4mn =  - 3m + 2n

 - 3 \times (4) + 2 \times ( - 3) =  - 12   - 6 =  - 18

Ответ: - 18