За 5 ручок і 4 олівці заплатили 10 гривень. Скільки коштує одна ручка і скільки один олівець, якщо

3 ручки дорожчі за 2 олівці на 1 гривню 60 копійок ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шумский Никита.

1грн 20коп, 1 грн

Объяснение:

Примем 1 ручку за х, а 1 карандаш за у

5х+4у=10

3х-2у=1,60

х=(10-4у)/5

3*(10-4у)/5-2у=1,60

30-12у-10у=8

22у=22

у=1

х=6/5=1,20

Одна ручка стоит 1грн. 20коп.

Один карандаш стоит 1грн.