1 Розвяжіть нерівність x'2-4x+3<0 2 Знайдіть значення виразу корень27корень7/корень3 3 Укажіть

вираз тотожний рівний виразу (-3x'2y/2t7)'3

Ответы на вопрос

Отвечает Конева Виктория.

Ответ:

Объяснение:

1) x^2 - 4x + 3 < 0

(x - 1)(x - 3) < 0

x € (1; 3)

2) √27*√7/√3 = 3√3*√7/√3 = 3√7

3) (-3x^2*y/(2t^7))^3 = (-3)^3*(x^2)^3*y^3 / (2^3*(t^7)^3) = -27x^6*y^3 / (8t^21)