Знайдіть значення функції = 2²- x + 4 у точці x0 = -2​


Ответы на вопрос

Отвечает Добровольская Милана.

Відповідь:

10

Пояснення:

2^2 - (-2) + 4 = 4 + 2 + 4 = 10