Розв'яжіть рівняння 7х³-7х=0


Ответы на вопрос

Отвечает Сміцька Галина.

7x^3-7x=0\\7x(x^2-1)=0\\7x(x-1)(x+1)=0\\x(x-1)(x+1)=0

Добуток многочленів дорівнює нулю, коли хоча б один з многочленів дорівнює нулю:

\\x_1=0 \\x_2-1=0 \quad \to \quad x_2=1\\x_3+1=0 \quad \to \quad x_3=-1