Ціну на товар підвищили на 10%, нову ціну знизили на 20%, а потім підвищили на 5 %. На скільки

відсотків знизилася початкова ціна після трьох переоцінювань?

Ответы на вопрос

Отвечает Beridze Ramaz.

Ответ:

повысили на 10% = 100+100×10/100 = 110

понизили на 20% = 110-100×20/110 = 88

повысили на 5% = 88+100×5/88 = 92,4

Объяснение:

взял число 100 и по ниму вычислял