Доведіть, що вираз х²– 4х+7 набуває додатних значень при всіх значеннях х. Якого найменшого

значення набуває цей вираз і при якому значенні х?​

Ответы на вопрос

Отвечает Харитонова Даша.

Ответ:

Объяснение:

х²– 4х+7 = х² – 4х + 4 + 3 = (x - 2)² + 3

(x - 2)² ⩾ 0; 3 > 0. => (x - 2)² + 3 > 0

Минимальное значение (x - 2)² + 3 = 3 (Т.к. Минимальное значение, которое может принимать квадрат - это 0), при x = 2.