Звільніть від ірраціональності в знаменнику дробу 5/2√5​


Ответы на вопрос

Отвечает Лызанець Миша.

Ответ:

\frac{\sqrt{5} }{2}

Объяснение:

\frac{5}{2\sqrt{5} } =\frac{5*\sqrt{5} }{2\sqrt{5}*\sqrt{5}  } =\frac{5\sqrt{5} }{2*5} =\frac{5\sqrt{5} }{10} =\frac{\sqrt{5} }{2}