В арифметичній прогресії х8 = 10, d = –2. Знайдіть х23 . помогите пожалуйста!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Кухта Данил.

Ответ:

x23 = -20

Объяснение:

щоб знайти 23 член арефметичної прогресії треба знайти спочатку перший член

його ми будем шукати через формулу n-го члена прогресії

a_{n} = a_{1} + (n-1)*d\\ a_{8} = a_1 +(8-1)*(-2)\\ 10 = a_1 - 14\\a_1 = 24

тепер знову за формулою  n-го члена прогресії шукаєм 23 член

a_{23} = a_1 + 22*(-2)\\a_{23} = 24-22*2\\a_{23}= -20

Отвечает Капитонова Кристина.

Объяснение:

x_8=10\ \ \ \ d=-2\ \ \ \ x_{23}=?\\x_8=x_1+7d=10\\x_1+7*(-2)=10\\x_1-14=10\\x_1=24.\\x_{23}=x_1+22d=24+22*(-2)=24-44=-20.

Ответ: x₂₃=-20.