Знайдіть значення виразу зручним порядком обчислення (8,63+3,298)-5,63


Ответы на вопрос

Отвечает Donadze Daniella.

Ответ:

(8,63+3,298)-5,63=6,298

1)8,63+3,298-5,63

2)8,63-5,63=3

3)3,298+3=6,298