Тіло рухається прямолінійно зі швидкістю v(t)= -t² + 2 (м/с). Знайдіть шлях у (м), який пройде тіло

за проміжок часу від t1 = 1с дo t = 2c

Ответы на вопрос

Отвечает Гасай Диана.

Відповідь:

Пояснення:

s(t)= \int\limits^2_1 ({-t^{2} +2} )\, dt = (-t^{3}/3 +2t)I =(-2^{3}  /3+ 2*2) - (-1/3+2*1) = -8/3 +4 +1/3-2= -2/3.