Тіло рухається прямолінійно зі U(t)=t+3t^2 ( м/о). Знайдіть шлях , пройдений тілом за проміжок часу

від t=1 c. до t=2 c.

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалев Матвей.
U(t1) = U(1) = 1 + 3 = 4 м;
U(t2) = U(2) = 2 + 12 = 14 м;
U= U(2) - (1) = 14 - 4 = 10 м;