Складіть зведене квадратне рівняння, якщо його корені дорівнюють числам (-12)і7


Ответы на вопрос

Отвечает Алекса Егор.

Відповідь:

Пояснення:

розв'язання завдання додаю


Отвечает Цховребов Кирилл.

Объяснение:

x_1=-12\ \ \ \ x_2=7\\x^2+bx+c=0\\b=-(x_1+x_2)=-(-12+7)=-(-5)=5.\\c=x_1*x_2=-12*7=-84.\ \ \ \ \Rightarrow\\.\ \ \ \ \ \ \ \ \ \  \ \ \ \ \ \ \ \ \boxed {x^2+5x-84=0}