Один із коренів квадратного рівняння дорівнює 2. Знайдіть коефіцієнт k та другий корінь рівняння:

x2-3x+k​

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Виктория.

Ответ:

4-3*2+k=0

4-6+k=0

k=2

x^2-3x+2=0

x=2

x=1