Розв'яжіть рівняння(ми проходим квадратні рівняння) : 1)5х²-15х=0 2)2х²-72=03)5х+100=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Захватова Екатерина.
1)5x2-15x=0
5x(x-3)=0
x(x-3)=0
x=0 x-3=0
x=3
Ответ:х1=0;х2=3
2)2х2-72=0
х2=36
х=+/-6
Ответ:х1=6;х2=-6
3)5x+100=0
5x=-100
x=-20
Ответ:х=-20